Paziņojums par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu

Raksta datums: .

SIA “Valmieras ūdens” 2021. gada 1. septembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu, kas ir aprēķināts  saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 14.01.2016. lēmumu Nr.1/2 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”. Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā 2022. gada 1. janvārī.

 

Spēkā esošā tarifa, kas apstiprināts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā 2010. gada 7. maijā, izmaiņas saistītas ar izmaksu pieaugumu, tajā skaitā ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanā izmantoto pamatlīdzekļu nolietojuma, personāla un citu izmaksu palielinājumu. Iepazīties ar tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu lietotājs var SIA “Valmieras ūdens”, Rūpniecības iela 50, Valmierā darba dienās no 8:00 līdz 9:00, iepriekš sazinoties ar SIA “Valmieras ūdens” finanšu daļas vadītāju  Maiju Moli pa tālruni 64220606, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt SIA “Valmieras ūdens”, Rūpniecības 50, Valmiera, Valmieras novads, LV4201, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277, elektroniskā pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Sabiedrisko pakalpojumu veids

Spēkā esošais tarifs (bez PVN)

EUR/m3

Piedāvātais tarifs

(bez PVN)

EUR/m3

Tarifa palielinājums / samazinājums pret esošo (%)

Ūdensapgādes pakalpojumi

0.91

1.06

16.5%

Kanalizācijas pakalpojumi

1.05

1.21

15.2%

Drukāt