Tiks slēgta satiksme Dārza un Mērnieku ielās, Valmierā

Aktīvi turpinās apakšzemes komunikāciju izbūve projekta būvdarbi projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” (Nr.4.3.1.0/18/A/019) ietvaros, paralēli veicot arī saistīto ūdensapgādes un kanalizācijas komunikāciju būvniecību. Šie darbi saistīti ar satiksmes organizācijas izmaiņām Valmieras pilsētā, tāpēc līdz 18. jūnijam automašīnu satiksmei slēgts Dārza ielas posms no Jāzepa Vītola ielas līdz iebrauktuvei uz pagalmu Beātes ielā 21.

 

Slēgtā posma apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Veides ielu, Limbažu ielu un Beātes ielu vai Kārļa ielu un Rīgas ielu. Gājēju kustība slēgtajā Dārza ielas posmā nodrošināta pa esošajām ietvēm. Dārza un Jāzepa Vītola ielas krustojums būs caurbraucams, taču tajā būs brauktuves sašaurinājums. Satiksme tiks organizēta ar ceļa zīmēm. Plānojot braukšanas maršrutu, atgādinām arī, ka joprojām būvdarbi turpinās arī Beātes ielas 25A pagalmā un Beātes ielas posmā no Andreja Upīša ielas līdz Kārļa ielai. Šis ielas posms būvdarbu laikā nav caurbraucams.

Savukārt saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas pašteces vada izbūvi līdz jūlija beigām transporta satiksmei tiek slēgta Mērnieku iela Valmierā. Apbraukšanas maršruts tiek organizēts pa Jāņa Daliņa, Loku un Pilātu ielām. Lai veiktu pieslēgumu esošajām komunikācijām, tiks sašaurināta arī brauktuve Pilātu un Mērnieku ielu krustojumā, divvirzienu satiksmi pa vienu joslu organizējot ar ceļa zīmēm. Piekļuve slēgtā posma zonā esošajiem objektiem tiks nodrošināta, kā arī gājēju kustība tiks nodrošināta gar ceļa darbu zonu.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām satiksmes dalībniekus būt saprotošiem un pacietīgiem. Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

 

Drukāt E-pasta adrese