Aicina veikt pievadu izbūvi pirms ielu virsmas atjaunošanas Valmierā

Valmieras pilsētās pašvaldība 2020. gadā plāno 14 ielu posmos veikt grantēto ielu brauktuves virsmas divkāršo apstrādi ar šķembām un bitumena emulsiju, kā arī asfaltēšanu, un šajos rajonos ir tādi nekustamie īpašumi, kuri vēl nav pievienoti centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai. Tāpēc SIA “Valmieras ūdens” aicina namīpašniekus veikt pievadu izbūvi, jo pēc ielu virsmu apstrādes būvniecības darbi tiks strikti ierobežoti.

 

Plānots, ka pirmajā kārtā virsmu apstrāde tiks veikta Ausekļa, Straupes, kā arī Ūdens ielā posmā no Pauku līdz Zaķu ielām. Savukārt otrajā kārtā jeb lotē paredzēta Ezera, Dikļu, Dauguļu, Parka, Upes, Ūdru, Krasta, J. Ziemeļnieka, Pilātu un Lazdu ielās, kā arī Vienības ielas posmā no Brīvības līdz Austrumu ielām. Pieslēgšanās maģistrālajiem tīkliem ir saistīta ar papildu rakšanas darbiem, tāpēc namīpašnieki izmantot iespēju pievienoties centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai līdz ielas seguma atjaunošanas darbu veikšanai. Pēc jaunā seguma uzklāšanas būvdarbi, kas saistīti ar rakšanas darbiem, būs strikti ierobežoti.

Lai uzsāktu ūdensapgādes un/vai kanalizācijas pievienojuma izveidi, namīpašnieki aicināti vērsties SIA “Valmieras ūdens” Klientu apkalpošanas daļā (tālr. 642 26001, 28233110) vai elektroniski pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., lai varētu izstrādāt ekonomiski izdevīgāko un operatīvāko pievienojuma vietas izveides variantu. Atsevišķos gadījumos tiks piedāvāta iespēja tikties klātienē pēc iepriekšējas vienošanās, lai palīdzētu sakārtot dokumentāciju maģistrālo tīklu pievienojumu izbūvei mājsaimniecībai.

Namīpašuma pievienošana centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai ilgtermiņā ir ērtākais, videi draudzīgākais, drošākais un ekonomiski izdevīgākais risinājums ikdienā nepieciešamā dzeramā ūdens saņemšanai un notekūdeņu novadīšanai. Valmieras pilsētā nodrošināta ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu pieejamība 99 procentiem iedzīvotāju. Lai uzsāktu pievienojuma izveidi, kā pirmais solis ir īpašnieka iesniegums SIA „Valmieras ūdens” par tehnisko noteikumu izstrādi pievienojuma vietas izbūvei, un to šobrīd iespējams iesniegt elektroniskā formātā (veidlapa pieejama uzņēmuma interneta vietnē www.valmierasudens.lv sadaļa “Klientiem”). Nākamais etaps ir komunikāciju izbūves būvprojekta izstrāde, kas paredz sagatavot tehnisko dokumentāciju individuāli katram nekustamajam īpašumam. Savukārt noslēdzošais etaps ir būvniecības darbi.

Jāatzīmē, ka SIA “Valmieras ūdens”, tāpat kā iepriekšējos gados, piedāvā kā maksas pakalpojumu veikt īpašumu pieslēgšanu centralizētajam ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem. Iepriekšējās būvniecības sezonās lielās noslodzes dēļ diemžēl bija jāgaida vismaz pāris mēnešu, lai varētu realizēt pieteikto pievadu izbūves projektus klientiem. Šogad būvniecības darbi notika arī ziemas mēnešos, tāpēc darbu apjoms ir mazāks un operatīvāk iespējams veikt pievadu izbūves un remontu darbus. Tas, nenoliedzami, ir izdevīgi klientam, kurš savlaicīgāk saņem vēlamo pakalpojumu un turpmāk var savā mājoklī saņemt augstāku komforta līmeni, pateicoties centralizēti piegādātam dzeramajam ūdenim un videi droši novadītajiem notekūdeņiem.

Drukāt E-pasta adrese