Par SIA “Valmieras ūdens” pakalpojumu nodrošināšanu valstī izsludinātajā ārkārtējā situācijā

SIA “Valmieras ūdens” turpina regulēto pakalpojumu nodrošināšanu Valmieras pilsētas un Burtnieku novada Valmieras pagasta iedzīvotājiem, kā arī uzņēmumiem, kuriem ikdienā centralizēti tiek piegādāts dzeramais ūdens, novadīti notekūdeņi attīrīšanai, kā arī piegādāta siltumenerģija. Uzņēmums joprojām nodrošina arī maksas pakalpojumu sniegšanu, tajā skaitā nosēdbedru izvešanu un iespējamo avārijas seku novēršanas darbus, darbiniekiem ievērojot piesardzības pasākumus saistībā ar “Covid-19” vīrusu saskarsmē ar klientiem. Izņēmums ir skaitītāju verificēšana, kuru plānots pārcelt uz aprīļa otru pusi.

 

Par nepieciešamo maksas pakalpojumu saņemšanu iedzīvotāji aicināti sazināties ar SIA “Valmieras ūdens” Klientu daļu darba laikā no plkst. 8:00 līdz 17:00 telefoniski (tālr.: 64226001, mob. tālr. 28233110) un elektroniski (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.). Klientu daļas speciālisti sniegts nepieciešamo konsultāciju vai nepieciešamības gadījumā telefoniski savienos ar atbildīgo personu, lai nodrošinātu sniegto pakalpojumu nepārtrauktību. Savukārt avāriju gadījumos ārpus darba laika iedzīvotāji aicināti sazināties ar SIA “Valmieras ūdens” dežurantiem telefoniski (mob. tālr. 29353227, 26458278).

Saskaņā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot “Covid-19” vīrusa izplatību, SIA “Valmieras ūdens” no 13. marta pārtrauca klientu apkalpošanu klātienē biroja telpās, Rūpniecības ielā 50, un laboratorijā Grīšļu ielā 6, Valmierā.

Klientiem tiks sagatavoti rēķini elektroniski, izmantojot e-pastu reģistru un “Bill.me” vietni un mobilo aplikāciju, kurā iespējams nodot skaitītāju rādījumus un sazināties ar pakalpojumu sniedzēju. Lai nodrošinātu rēķinu pieejamību ierobežotās saziņas apstākļos, uz laiku no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim tiek atcelta papildu samaksa par rēķinu piegādi klientiem ar VAS “Latvijas Pasts” starpniecību. Par vēlamo rēķina piegādes veidu klienti aicināti sazināties telefoniski vai e-pastā ar SIA “Valmieras ūdens” Klientu apkalpošanas daļu.

Drukāt E-pasta adrese