Būs iespēja norēķināties par “Valmieras ūdens” pakalpojumiem tiešsaistē

No jūlija SIA “Valmieras ūdens” ieviesīs inovācijas norēķinu sistēmā, lai turpmāk klienti varētu izmantot iespēju tiešsaistē veikt rēķinu apkalpošanu saskaņā ar jaunākajām komunālo pakalpojumu tehnoloģiju tendencēm.

 

SIA “Valmieras ūdens” Klientu daļas vadītājs Dagnis Muižnieks:

“Esam gandarīti par izveidoto sadarbību ar klientiem, kas ir lojāla un balstīta uz abpusēju uzticību. Tāpēc arvien meklējam veidus, kā atvieglot mūsu iedzīvotājiem norēķinu kārtību, lai ikmēneša vai ceturkšņa rēķinu apmaksa būtu pēc iespējas vienkāršāka un operatīvāka. Kā labas prakses piemērs mums bija SIA “Valmieras namsaimnieks” ieviestās inovācijas, kas par savu tiešsaistes norēķinu platformu izvēlējās kompānijas “Bill.me” produktu. Tāda bija arī mūsu izvēle, lai turpmāk valmierieši varētu vienuviet veikt norēķinus par komunālajiem pakalpojumiem. Minētā tiešsaistes saziņas platforma ļaus arī mums īsākā laikā sasniegt konkrēto klientu, lai informētu par tieši viņam aktuālo no mūsu puses, kā arī, teiksim, operatīvi paziņot par ūdensapgādes traucējumiem un citām neprognozējamām situācijām, pateicoties vienotajai datu bāzei.”

“Bill.me” platforma šobrīd ir viens no efektīvākajiem un drošākajiem instrumentiem, kas ar mūsdienīgas vietnes palīdzību nodrošina ātru un ērtu informācijas apmaiņu starp iedzīvotāju un uzņēmumu. Izmantojot “Bill.me” vietni, būs pieejamas tādas iespējas un priekšrocības, kā rēķinu saņemšana un pārskatīšana, rēķinu apmaksa ar vienu klikšķi, automātiska rēķinu apmaksa, operatīva saziņa ar tehnisko dienestu, kā arī ātra skaitītāju rādījumu nodošana, kompānijas jaunumu ātrāka saņemšana. Jāatzīmē, ka visi šie iepriekš minētie pakalpojumi ir bez maksas, bet komisijas maksa divu procentu apmērā tiks piemērota, ja klients izvēlēsies norēķinus veikt turpat, “Bill.me” platformā. Tajā pašā laikā SIA “Valmieras ūdens” klientiem tiks saglabātas iespējas veikt maksājumus par saņemtajiem pakalpojumiem iepriekšējā kārtībā – ar pārskaitījumiem no savas internetbankas.

Par “Bill.me” platformas lietotājiem varēs kļūt tie SIA “Valmieras ūdens” klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu un skaitītāju rādījumu nosūtīšanai. Šīs nedēļas laikā viņi saņems reģistrācijas saiti savā e-pastā. Savukārt tiem klientiem, kuri arī vēlētos atteikties no papīra formāta rēķiniem un turpmāk saņemt informāciju elektroniski, kā arī izmantot “Bill.me” priekšrocības, nepieciešams šo pakalpojumu pieteikt SIA “Valmieras ūdens” Klientu daļā.

Visas platformas iespējas un priekšrocības ir pieejamas arī bezmaksas mobilajā lietotnē uz Android un iOS. Vairāk informācijas par “Bill.me” platformas iespējām, priekšrocībām un pakalpojumiem Jūs varat atrast tīmekļa vietnē www.bill.me. Rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.

 Piemrs

 

Drukāt E-pasta adrese