“Valmieras ūdens” turpinās būvniecības sezonu arī rudens mēnešos

04.09.2018.

2018. gadā SIA “Valmieras ūdens” pašu spēkiem plānoja rekonstruēt un no jauna izbūvēt vairāk nekā pusotru kilometru ūdensvada un kanalizācijas tīklu komunikācijas. Lielākais no šī darba apjoma paveikts aizvadītajos vasaras mēnešos, bet atlikušo projektu realizācija tiks pabeigta līdz šī gada beigām2018. gadā SIA “Valmieras ūdens” pašu spēkiem plānoja rekonstruēt un no jauna izbūvēt vairāk nekā pusotru kilometru ūdensvada un kanalizācijas tīklu komunikācijas. Lielākais no šī darba apjoma paveikts aizvadītajos vasaras mēnešos, bet atlikušo projektu realizācija tiks pabeigta līdz šī gada beigām.


SIA “Valmieras ūdens” Ūdenssaimniecības daļas vadītājs Viesturs Šķilteris:”

 

“Apzināmies, ka plašo būvniecības darbu dēļ esam sagādājuši neērtības iedzīvotājiem satiksmes dēļ vairāku mēnešu garumā, tomēr tas nav bijis velti. Pateicoties realizētajiem komunikāciju pārbūves un paplašināšanas darbiem, namu īpašniekiem būs plašākas iespējas pievienoties maģistrālajiem tīkliem, un mēs varēsim nodrošināt kvalitatīvākus pakalpojumus Valmieras pilsētas un Burtnieku novada Valmiermuižas iedzīvotājiem. Vislielākais būvniecības apjoms šosezon bija maģistrālā ūdensvada paplašināšanas un atjaunošanas darbiem. Sekmīgi sakārtojām ūdensapgādi Rožu un Strenču ielās, kā arī Parka ielā, Valmiermuižā. Pašlaik turpinām darbus Ķiršu, Mālu, Graudu un Smilšu ielās, bet rudenī vēl centīsimies veikt ūdensvada pārbūvi Saules un Kaimiņu ielās. Savukārt Šķūņu ielā un mūsu uzņēmuma īpašumā esošo notekūdeņu attīrīšanas iekārtu teritorijā sakārtojām kanalizāciju. Vēl pašu spēkiem izbūvējām maģistrālā tīkla pievadu 21 nekustamajiem īpašumiem Valmierā. Lielu darbu ieguldījām arī mūsu pilsētas lietus kanalizācijas sakārtošanā, kur vērienīgākie objekti bija K. Baumaņa ielā un pie nama Stacijas ielā 12.”

Arī Siltumtīklu daļa izmantojusi būvniecībai atbilstošo laiku, lai sakārtotu un uzlabotu siltumapgādes sistēmu Valmieras pilsētā, sekmīgi sagatavojoties gaidāmajai jaunajai apkures sezonai. Nenoliedzami, šosezon vērienīgākais objekts bija siltumtrases pārbūve Voldemāra Baloža ielā, kur tika pārbūvēta siltumtrase 320 metru garumā. Minētos darbus veica SIA “Sanart” Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta ietvaros, izbūvējot jaunu pazemes siltumtrasi no rūpnieciski izolētiem tērauda cauruļvadiem ar iebūvētu uzraudzības signalizāciju. Vēl šobrīd turpinās siltumtrases pārbūve un izbūve namiem Diakonāta ielā 1 un 3, kā arī Gaujas ielas 2 daudzstāvu ēkai, savukārt darbi objektā Stacijas ielas 39, kur arī tika veikta siltumtrases pārbūve, jau sekmīgi pabeigti.

Drukāt E-pasta adrese