Noslēdz līgumu par siltumtrases pārbūvi V. Baloža ielā, Valmierā

Piektdien, 1. jūnijā, SIA “Valmieras ūdens” valdes priekšsēdētājs Indulis Frišfelds un valdes loceklis Gints Konošonoks noslēdza būvniecības līgumu par siltumtrases pārbūvi Voldemāra Baloža ielā ar SIA “SANART”, kuru pārstāvēja tās valdes priekšsēdētājs Artis Knoks, projekta “Siltumtrases pārbūve Voldemāra Baloža ielā, Valmierā” (Nr.4.3.1.0/17/A/001) ietvaros. Minēto projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds, un būvdarbu kopējās izmaksas sastāda 127 341,41 eiro bez PVN.

 

Projekts paredz siltumtrases pārbūvi V. Baloža ielā posmā no siltumkameras Nr.1 līdz siltumkamerai Nr.2. Tiks izbūvēta jauna pazemes siltumtrase no rūpnieciski izolētiem tērauda cauruļvadiem ar iebūvētu uzraudzības signalizāciju. Nomainītās vecās caurules 320 metru garumā pret jaunām, rūpnieciski izolētām caurulēm būtiski samazinās siltumenerģijas zudumus. Pēc projekta realizācijas būs mazāki siltuma zudumi un ilgtermiņā patērētājiem siltuma izmaksas nesadārdzināsies. Jaunizveidotā siltuma sistēma būs drošāka, ar mazāku avārijas risku, kas patērētājiem nozīmē, ka nebūs negaidīti siltuma pārrāvumi, ne siltumenerģijas izmaksu sadārdzināšanās biežu remontdarbu dēļ.

Siltumtrases pārbūves V.Baloža ielā projektu plānots realizēt divu mēnešu laikā. Jāatzīmē, ka būvdarbi būs saistīti ar siltumenerģijas padeves pārtraukumiem jūnija un jūlija mēnesī, kas īslaicīgi skars Voldemāra Baloža ielas namu iedzīvotājus, bet ar ilglaicīgākiem siltumenerģijas padeves pārtraukumiem būs jārēķinās Jumaras ielas iedzīvotājiem, kā arī SIA “Vidzemes slimnīca”.

LV ID EU logo ansamblis KF RGB

Drukāt E-pasta adrese