SIA “Valmieras ūdens” aicina darbā santehniķi

 SIA "Valmieras ūdens" aicina darbā santehniķi uz nenoteiktu laiku. Darba vieta - Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2018. gada 25. jūnijam. CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201

Prasības:

  • vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.līmenis)/ arodizglītība;
  • vismaz trīs gadu pieredze līdzīgā specialitātē;
  • valsts valodas zināšanas A līmeņa 2.pakāpē;
  • ”B” kategorijas autovadītāja un traktortehnikas vadītāja apliecības

(ekskavatora vadītāja apliecība un darba pieredze tiks uzskatīta par priekšroku darba saņemšanai);

  • komunikācijas spējas strādājot ar klientiem.

Darba pienākumi:

  • veikt visa veida darbus, kas saistīti ar ūdensapgādes sistēmu un

  kanalizācijas sistēmu apkopi, remontu un izbūvi;

  • vadīt un apkalpot uzticēto tehniku.

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • izaugsmes iespējas.

Darba vieta: Valmierā

Pieteikumus gaidīsim līdz 2018. gada 25. jūnijam.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201

Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām.

Drukāt E-pasta adrese