Uzsāk apakšzemes komunikāciju izbūvi Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta ietvaros

Woltec uzsak buvniecibu 2018

26.04.2018.

Aprīļa beigās būvdarbu sezonu uzsāk SIA “Woltec”, lai saskaņā ar SIA “Valmieras ūdens” noslēgto sadarbības līgumu realizētu kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūvi Valmieras pilsētā un Valmiermuižas ciemā, Burtnieku novadā. Minētos darbus līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras aglomerācijā 3.kārta” (Nr.5.3.1.0/16/I/013) ietvaros.

 

SIA “Valmieras ūdens” Attīstības daļas vadītājs Nauris Kalniņš:

“Ik nedēļu “Valmieras ūdens” kopā ar SIA “LAKALME” būvuzraugiem rīko būvsapulces ar SIA “Woltec” uzņēmuma pārstāvjiem, lai sekotu līdzi tam, ka darbi norit kvalitatīvi un atbilstoši noteiktajiem termiņiem. Saskaņā ar apstiprināto laika grafiku, SIA “Woltec” aktīvos būvdarbus sāks uzreiz trīs objektos. Valmieras pilsētā pirmie tiks izbūvēti kanalizācijas pašteces tīkli Beātes ielā posmā no Purva ielas līdz Beātes ielas 39c īpašumam, kā arī Pļavas ielas posmā no Beverīnas līdz Burtnieku ielām. Savukārt Valmiermuižā ar beztranšejas metodi tiks veidoti četri autoceļa P17 šķērsojumi pašteces kanalizācijas un ūdensvada iebūvei.”

Būvdarbu ietvaros paredzēta pašteces kanalizācijas tīklu izbūve divu kilometru apmērā, kā arī trīs kanalizācijas sūkņu stacijas izbūve un ūdensapgādes tīklu izbūve viena kilometra garumā Valmieras pilsētā un Valmiermuižas ciemā, Burtnieku novadā. Centralizētā ūdensvada paplašināšanas darbi Valmieras pilsētā tiks veikti Jāņa Enkmaņa un Semināra ielās, savukārt kanalizācijas tīklus izbūvēs Beātes un Jāņa Enkmaņa, Pļavas, Burtnieku un Jāņparka ielās. Tikmēr Valmiermuižas ciema Hallartes un Burtnieku ielās notiks gan ūdensvada, gan kanalizācijas tīklu izbūve, bet tikai kanalizācijas tīkla izbūve paredzēta Tālivalža ielā. Papildus šiem vērienīgajiem darbiem vēl paredzēta kanalizācijas tīklu, spiedvadu un trīs kanalizācijas sūkņu staciju izbūve Semināra ielas iebrauktuvē, Ūdens un Pauku ielās, kā arī Ziedu gravā Valmierā.

          Būvdarbu līguma izmaksu kopējā summa bez pievienotās vērtības nodokļa sastāda 639 192.64 EUR, šo projektu 55% apmērā līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds un 45% apmērā SIA “Valmieras ūdens”. Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti 2019. gada augustā.

LV ID EU logo ansamblis KF RGB

Drukāt E-pasta adrese