Atkārtoti pagarināts piedāvājumu iesniegšanas termiņš iepirkumā

SIA „Valmieras ūdens” atkārtoti pagarina piedāvājumu iesniegšanas termiņu publiskā iepirkuma procedūrai projektam „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras aglomerācijā 3.kārta” (Nr.5.3.1.0/16/I/013) par kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūvi Valmieras pilsētā un Valmiermuižas ciemā, Burtnieku novadā. Tas noteikts 2017.gada 10.oktobris plkst. 11:00.

Projekta ietvaros paredzēta pašteces kanalizācijas tīklu izbūve divu kilometru apmērā, kā arī trīs kanalizācijas sūkņu stacijas izbūve un ūdensapgādes tīklu izbūve viena kilometra garumā Valmieras pilsētā un Valmiermuižas ciemā, Burtnieku novadā.

Ar Nolikumu elektroniskā formā iespējams iepazīties bez maksas SIA „Valmieras ūdens” mājas lapā www.valmierasudens.lv  sadaļā "Iepirkumi" (http://www.valmierasudens.lv/index.php/iepirkumi/13-iepirkumi/242-kanalizacijas-un-udensapgades-tiklu-izbuve-valmieras-pilseta-un-valmiermuizas-ciema-id-nr-vu-50-2017).

Kontaktpersona:

SIA „Valmieras ūdens” Attīstības nodaļas vadītājs Nauris Kalniņš (tālr: 64220601, 29433114; e-pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

 LV ID EU logo ansamblis KF RGB

Drukāt E-pasta adrese