Izsludina iepirkuma procedūru kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūvei projekta ietvaros

 

SIA „Valmieras ūdens” izsludina publiskā iepirkuma procedūru projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras aglomerācijā 3.kārta” (Nr.5.3.1.0/16/I/013) ietvaros par kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūvi Valmieras pilsētā un Valmiermuižas ciemā, Burtnieku novadā.

 

Projekta ietvaros paredzēta pašteces kanalizācijas tīklu izbūve divu kilometru apmērā, kā arī trīs kanalizācijas sūkņu stacijas izbūve un ūdensapgādes tīklu izbūve viena kilometra garumā Valmieras pilsētā un Valmiermuižas ciemā, Burtnieku novadā.

Ar Nolikumu elektroniskā formā iespējams iepazīties bez maksas SIA „Valmieras ūdens” mājas lapā www.valmierasudens.lv  sadaļā "Iepirkumi" (http://www.valmierasudens.lv/index.php/iepirkumi/13-iepirkumi/242-kanalizacijas-un-udensapgades-tiklu-izbuve-valmieras-pilseta-un-valmiermuizas-ciema-id-nr-vu-50-2017). Piedāvājumus var iesniegt līdz 2017. gada 12. septembrim plkst. 11:00 SIA „Valmieras ūdens”, Rūpniecības ielā 50, Valmierā.

Kontaktpersona:

SIA „Valmieras ūdens” Attīstības nodaļas vadītājs Nauris Kalniņš (tālr: 64220601, 29433114; e-pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

 LV ID EU logo ansamblis KF RGB

 

Drukāt E-pasta adrese