Paziņojums par siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija informē, ka 2017. gada 4. jūlijā notika uzklausīšanas sanāksme par SIA “Valmieras ūdens” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.

 

Uzklausīšanas sanāksmes mērķis bija informēt SIA “Valmieras ūdens” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu lietotājus par tarifu projektā ietvertajām izmaksām, nepieciešamību mainīt tarifus, sniegt atbildes uz neskaidrajiem ar tarifu projektu saistītajiem jautājumiem un uzklausīt SIA “Valmieras ūdens” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu lietotāju ieteikumus un priekšlikumus.

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 2017. gada 1. oktobrī. Tarifa izmaiņas ir saistītas ar siltumenerģijas piegādātāju cenas un citu izmaksu pieaugumu. Iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par siltumenerģijas gala tarifa projektu lietotājs var SIA “Valmieras ūdens”, Rūpniecības iela 50, Valmierā darba dienās no 9:00 līdz 10:00, iepriekš sazinoties ar SIA “Valmieras ūdens” finanšu daļas vadītāju  Maiju Moli pa tālruni 64220606.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt SIA “Valmieras ūdens”, Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., fakss: 64220600 kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277; e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas normatīvajos aktos noteiktajā kartībā.