Notiks ikgadējā Baltijas valstu ūdenssaimniecību konference

Jau šonedēļ Liepājā sāksies ikgadējā Baltijas valstu ūdenssaimniecību konference, kurā piedalīsies arī vairāki SIA "Valmieras ūdens" pārstāvji. Šogad tā plānota divu dienu garumā, un sākums paredzēts ceturtdien, 18. maijā, kad viesnīcā “Europa city Amrita hotel” norisināsies diskusijas starp konferences dalībniekiem, ražotājiem un piegādātājiem. Tāpat arī tiks sniegtas ražotāju un piegādātāju prezentācijas par jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem ūdenssaimniecības nozarei.

Savukārt 19. maijā koncertzālē “Lielais dzintars” visas dienas garumā norisināsies konference, kurā piedalīsies un pieredzē dalīsies vairāk kā 150 ūdenssaimniecības jomas speciālisti no Lietuvas, Igaunijas, Latvijas, kā arī viesi no Nīderlandes, Ungārijas, Somijas un Ukrainas. Konferences tēmu loks ir plašs, un tas ietver tādus būtiskākos nozares jautājumus kā ūdenssaimniecības uzņēmumu nākotnes perspektīva, izmaksu atgūšana un sabalansēšana regulējamās nozares kontekstā, notekūdeņu dūņu apstrādes risinājumi, dzeramā ūdens drošība tīklā, institucionālie risinājumi decentralizētajai kanalizācijas sistēmai. Konferencē uzstāsies vairāki vieslektori - pārstāve no Eiropas ūdens asociācijas, Nīderlandes, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes.

Paralēli Konferences sesijām notiks arī Sponsoru jaunākās produkcijas izstāde. Noslēgumā - 20. maijā - interesentiem būs iespēja apmeklēt SIA “Liepājas ūdens” infrastruktūras objektus.

 

Drukāt E-pasta adrese