Notiks seminārs par aktuālo ūdensapgādes un siltumapgādes jomā

Piektdien, 9.septembrī, SIA “Valmieras ūdens” aicina uz bezmaksas semināru, lai informētu par aktuālo ūdensapgādes un siltumapgādes jomā. Uz tikšanos aicināti namu apsaimniekotāji, kā arī pašvaldību komunālo saimniecību pārstāvji. Seminārs notiks SIA “Valmieras ūdens” telpās Rūpniecības ielā 50, 2.stāva zālē, un tā sākums paredzēts plkst. 10:00.

 

Uzņēmuma pārstāvji informēs par aktualitātēm sniegto pakalpojumu piedāvājumā, kā arī īpašu uzmanību veltīs siltummezglu un iekšējo komunikāciju tīklu apkalpošanai. Savukārt SIA “Orols” iepazīstinās ar jaunievedumiem ūdens uzskaites organizēšanā un skaitītāju rādījumu attālinātā nolasīšanā.

Dalībai seminārā interesenti var reģistrēties, sūtot pieteikumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2016.gada 7.septembrim.

Darba kārtība:

Plkst.9:45 Semināra reģistrācija
Plkst. 10:00 Atskats par SIA “Valmieras ūdens” darbību
Plkst.10:15 Aktualitātes par SIA “Valmieras ūdens” sniegto pakalpojumu jomā
Plkst.10:30 Siltummezglu, kā arī iekšējo ūdensapgādes un siltumapgādes tīklu apkalpošana
Plkst.11:00 Kafijas pauze
Plkst.11:15 Ūdens uzskaite un skaitītāju rādījumu attālinātā nolasīšana – informēs SIA “Orols” valdes priekšsēdētājs Māris Klīve
Plkst.11:45 Jautājumi un diskusijas

 

 

Drukāt E-pasta adrese